20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت

 

20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت که شامل پیشنهادات و مشوق‌هایی است که و می‌تواند راهی عالی برای کمک به جایگزینی 5 تا 10 درصد از مشتریان شما باشد، که هر کسب‌وکاری ​​هر سال از دست می‌دهد و مجموعه جدیدی از مشتریان وفادار را جذب خواهد کرد که در دراز مدت بسیار سودمند است.

در اینجا 20 راه‌کار ویژه وجود دارد که می‌توانید از آنها برای تشویق مشتریان خود به خرید بیشتر و کسب درآمد اضافی استفاده کنید.

 

1- یکی بخرید، یکی را رایگان دریافت کنید

همه ما از این پیشنهادات استفاده می‌کنیم، که بیشتر برای محصولات کم‌هزینه استفاده می‌شوند تا خدمات . برسی‌ها نشان داده است که این پیشنهاد به مشتریان بسیار بهتر از "50٪ تخفیف" عمل می کند.

20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت-پارسیان استوک-1 

20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت2- مسابقات

در هنگام تبلیغ محصولات و خدمات با قیمت بالا بسیار موفق است زیرا هر چه انگیزه بیشتر باشد افراد بیشتری وارد رقابت می‌شوند.  برای مثال بسیاری از شرکت‌های مسافرتی به برنده تعطیلات رایگان پیشنهاد می‌کنند.

3.تحویل رایگان

توسط شرکت هایی که خدمات تحویل را ارائه می دهند استفاده می‌شود.  به ویژه برای مشاغل فست فود یا حتی مشاغل بزرگ مفید است. جالب اینجاست که این پیشنهاد در وب سایت‌های تجارت الکترونیکی جهانی مانند EBay و Amazon و حتی داخلی مانند دیجی کالا که در آن مشتریان به صورت آنلاین خرید می کنند و محصولات را مستقیماً درب منزل تحویل می دهند، روز به روز محبوب تر می شود.

20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت-پارسیان استوک

 

4- کوپن‌های هدیه

از کوپن‌ها می‌توان برای اعطای تخفیف پولی برای یک محصول یا خدمات به گیرنده استفاده کرد، یا برای درخواست هدیه رایگان استفاده کرد.

 

5- 5٪ تخفیف

این پیشنهاد مخصوصاً زمانی خوب است که محصولی را بفروشید که قدیمی شده است یا بازار آن محصول رو به کاهش است یا خط صافی دارد. همچنین خوب است که با توجه به جمعیت شناسی این مورد را ارائه دهید، به عنوان مثال شرکت هایی که تخفیف های دانشجویی ارائه می دهند یا فروشگاه‌های لباس که تخفیف ارائه می دهند زیرا خریداران جوان را هدف قرار می‌دهند.

20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت-1

 

6- کارت‌های وفاداری

کارت های وفاداری در 10 سال گذشته با افزایش فست فودهای زنجیره ای و رستوران های کم هزینه بسیار موفق بوده اند.

7- کارگاه‌های رایگان

برای مشاغلی که در مورد محصولات خود آموزش می دهند خوب است. مانند محصولات مراقبت از پوست و... .

parsianstok209.png-مقاله

 

8- تخفیف های دانشجویی

اکنون سال‌هاست که از تخفیف‌های دانشجویی با موفقیت استفاده می‌شود. بسیاری از لباس‌ها، فست فودها، رستوران‌ها، کسب‌وکارهای اجتماعی مانند شرکت‌های سینمایی و فروشگاه‌های آنلاین و کسب‌وکارها تخفیف‌های دانشجویی در حدود 5 تا 20 درصد را برای جذب یکی از پرهزینه‌ترین جمعیت‌ها ارائه می‌کنند.

parsianstok207.png پارسیان استوک

 

9- «X» رایگان اگر قبل از «Y» خرید کنید

می تواند برای شرکت هایی مانند سالن های ورزشی یا سایر شرکت های عضویت ماهانه با حقوق عالی باشد. برای مثال، باشگاه‌های ورزشی می‌توانند با هر عضویت در ماه یک جلسه آموزش شخصی رایگان ارائه دهند.

 

10- آزمایش‌های رایگان/قبل از خرید امتحان کنید

اغلب به این دلیل استفاده می شود که مشتری کاملاً به محصول اعتماد ندارد یا آن را درک نمی کند، بنابراین شرکت به آنها یک دوره آزمایشی ارائه می دهد تا مزایای داشتن آن را ببینند تا در تاریخ بعدی آن را خریداری کنند. مسیرهای رایگان به ویژه توسط شرکت‌هایی استفاده می‌شود که محصولات با قیمت بالا می‌فروشند یا شرکت‌هایی که نرم‌افزاری برای رایانه و سایر فناوری‌ها ارائه می‌دهند، اما برای محصولات غذایی و نوشیدنی نیز بسیار خوب کار می‌کنند.  امتحان کردن یک نمونه رایگان اغلب منجر به خرید می‌شود.

11- هنگام خرید «Y» «X» رایگان

این پیشنهاد چندین سال است که توسط سوپرمارکت های زنجیره ای نیز استفاده شده است که جنبه سوختی نیز برای تجارت خود دارند. به عنوان مثال، بسیاری از سوپرمارکت ها بسته به میزان هزینه ای که مشتریانشان برای سایر اقلام موجود در فروشگاه خرج می کنند، بر روی سوخت تخفیف می دهند. این پیشنهاد می تواند راهی عالی برای جذب مشتریان جدید یا سرقت مشتریان از رقبا باشد، زیرا آنها احساس می کنند آنچه شما ارائه می دهید برای آنها ارزشمندتر است.

12- امتیازات وفاداری

این پیشنهاد برای تحریک خریدهای تکراری عالی است. یکی از شرکت هایی که احتمالاً پادشاه این پیشنهاد است، تسکو است. Tesco راه را برای موفقیت آمیز شدن این پیشنهاد هموار کرد و سایر صنایع مانند خطوط هوایی سیستم پاداش امتیاز را معرفی کردند.

 

13- پاداش های تصادفی

این انگیزه برای راضی نگه داشتن مشتریان شما عالی است! اکثر شرکت‌ها این اشتباه را مرتکب می‌شوند که تمام تلاش خود را برای جذب مشتریان جدید به کار می‌گیرند، اما روی مشتریانی که در حال حاضر دارند و در حال حاضر خرج می‌کنند تمرکز نمی‌کنند.  هرچه پاداش بهتر باشد، مشتریان شما محصولات یا خدمات شما را ارزشمندتر می دانند. 

14- بازگشت نقدی

بسیاری از شرکت‌ها در حال حاضر پول نقد را به عنوان انگیزه‌ای برای مشتریان برای خرید در تجارت خود ارائه می‌کنند که می‌تواند انگیزه‌ای برای مشتری باشد تا از شما خرید کند نه از رقبا.

15- کارت‌های هدیه

کارت‌های هدیه می‌توانند راهی عالی برای جذب مشتریان باشند، آنها می‌توانند به‌ویژه در فصل‌های مختلف عالی باشند. برای مثال، یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از کارت‌های هدیه، نزدیک عید نوروز ویا مناسبت‌های دیگر است که خانواده‌ها برای یکدیگر هدایایی می‌خرند.

اگر مشتری نمی داند برای دوستش چه چیزی بخرد، می تواند به سادگی پول را روی کارت بگذارد و کارت را به عنوان هدیه بدهد. این یک راه عالی برای شرکت ها برای حفظ تجارت است.

parsianstok210.png-gift card

16- معاملات پکیج

می‌توانید گروهی از محصولات یا خدمات را در یک «پکیج» بگنجانید تا هم به نفع مشتریان باشد و هم میزان فروش افزایش پیدا کند.

مانند پکیج‌های صندوق فروشگاهی پارسیان  استوک که مجموعه ای از تجهیزات فروشگاهی و نرم افزار حسابداری و نرم افزار تخصصی فروش است.

همچنین این پیشنهاد در بین شرکت‌های تعطیلات محبوب است که به جای ارائه پروازها و هتل به طور جداگانه، همه چیز را در یک بسته قرار می‌دهند و گاهی اوقات برای مشتریانی که این کار را انجام می‌دهند تخفیف می‌دهند.

 نمونه دیگری از این می‌تواند فروشگاه‌های مواد غذایی باشد که «تعداد وعده‌های غذایی» بسته‌بندی شده را می‌فروشند، که در آن مشتریان می‌توانند یک ساندویچ بخرند و یک نوشیدنی و یک سیب زمینی رایگان دریافت کنند.

 

17- ارائه ضمانت

این پیشنهاد می‌تواند برای فناوری، فروش خودرو و سایر محصولات / خدمات با قیمت بالا بسیار خوب باشد. اگر محصول معیوب باشد، کالاهای با قیمت بالا حاشیه ضرر بیشتری برای مشتری دارند و بنابراین بیشتر آنها در انتخاب محصولاتی مانند لپ تاپ، ماشین لباسشویی، تبلت، خودرو، تلفن همراه و غیره کمی دقت بیشتری به خرج می دهند. ضمانت بازگشت پول - به عنوان مثال، "اگر محصول در سال اول معیوب شود، پول خود را پس می گیرید" - مشتری بیشتر متقاعد می‌شود که خرید کند زیرا می‌داند که این شبکه ایمنی را دارد.

تمامی محصولات پارسیان استوک از قبیل صندوق فروشگاهی، فیش پرینتر، لیبل پرینتر، بارکد خوان، مینی کیس صنعتی و مانیتور دارای یک ماه گارانتی تعویض هستند. 

18- شرایط پرداخت بهتر

به عنوان مثال «اکنون بخرید، سال آینده بپردازید». این پیشنهاد توسط شرکت هایی مانند شهر فرش، سرای ایرانی و ... بسیار موفق بود. این پیشنهاد به مشتریان امکان می‌دهد محصولی را خریداری کنند و یک یا دو سال بعد کل مبلغ را بپردازند (با مقداری سود اضافه) یا مبلغ ثابتی را ماهانه بپردازند. زمانی که مشتریان نتوانند مبلغ فوری را پرداخت کنند، بسیار خوب عمل می کند. برای محصولات یا خدمات کسب و کار مانند طراحی سایت می توانید شرایطی مانند پرداخت در هنگام تحویل، پرداخت بر اساس نتایج، یا پرداخت پس از اتمام ارائه دهید.

 

19- گزارش یا مشاوره اولیه رایگان

این پیشنهاد به مشتریان شما کمک می‌کند تا با خدمات شما احساس راحتی کنند،  وقتی یک ساعت یا بیشتر با شما کار می‌کنند، ترس آن‌ها در مورد اینکه آیا شما چیزهای آن‌ها را می‌شناسید و اینکه آیا می‌توانند با شما کنار بیایند از بین می‌رود.

 

20-تضمین قیمت

این امر اساساً مشتریان را متقاعد می کند زیرا شرکت می گوید "اگر همان محصول را در هر کجا ارزان تر بیابید ما تفاوت را پرداخت می کنیم". شرکت‌هایی که کالاهای ارزان قیمت می‌فروشند، اغلب می‌توانند از آن استفاده کنند، زیرا شرکت‌های زیادی وجود ندارند که بتوانند آن‌ها را از نظر قیمت شکست دهند. این راهکار در مجموعه‌هایی مانند سرای ایرانی و شهر فرش در حال اجرا است.

بنابراین در حال حاضر شما 20 راه کار برای افزایش فروش در کوتاه مدت فوق العاده که می تواند به شما کمک کند رقبای خود را شکست دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *