با پارسیان استوک بیشتر آشنا شوید

برای کسانی که به پیشرفت اهمیت میدهند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
پخش ویدیو

داستان ما

پارسیان در سال 1388با اندیشه ارائه خدمات نرم افزاری مخصوصا تولید نرم افزارهای مالی و حسابداری بوجود امده است .

پارسیان هم اکنون نرم افزارهای مالی وحسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده و هر روزشاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده پارسیان هستیم .

علاوه برمحصولات نرم افزاری ، طراحی سایت های فروشگاهی همراه با پنل مدیریتی ویندوزی واپلیکیشن موبایل برای رضایت مندی بیشتر مشتریان ارائه میگردد.

شرکت پارسیان همواره در تلاش است با بهره گیری از نیروهای خلاق ،جوان و ارزش آفرین وبا استفاده از آخرین فناوری های روز نرم افزاری و سخت افزاری و بر پایه خواسته های اکنون و اینده مشتریان اقدام به تولید نرم افزارها وارائه خدمات مورد نیاز بازار مشتریان نماید .

وجود هزاران مشتری راضی و همچنین افتخارات متعدد کسب شده در این حوزه مهر تاییدی ست به درستی مسیر طی شده و نویدی بر روشنی راه اینده است .

پارسیان استوک به روایت اعداد

آمار و ارقامی که امروز می‌بینید، نتیجۀ 11 سال کوشش تیمی است
0 +
سال فعالیت (و تجربه)
0 +
کالای متنوع و باکیفیت
0 +
نماینده فعال در ایران
0 +
خدمت متنوع و جذاب

خدمات پارسیان استوک

آماده رشد کسب و کارتان هستید ؟

تجهیزات فروشگاهی

وارد کننده مستقیم تجهیزات فروشگاهی


نرم افزارهای مالی

تولید نرم افزار های مالی و حسابداری


سایت و اپلیکیشن

فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار حسابداری


مشاووره

مشاوره مکانیزه سازی سیستم های فروشگاهی 

1388

تاسیس پارسیان استوک

پارسیان در سال 1388با اندیشه ارائه خدمات نرم افزاری مخصوصا تولید نرم افزارهای مالی و حسابداری بوجود امده است . پارسیان هم اکنون نرم افزارهای مالی وحسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده و هر روزشاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده پارسیان هستیم .

1392

شروع واردات تجهیزات

پارسیان استوک با حدود یک دهه تجربه، جزو نام های مورداعتماد و در ضمن، یکی از بزرگترین واردکنندگان تجهیزات فروشگاهی در بازار ایران می باشد که تاکنون در زمینه های فعالیتی خود به موفقیت بالایی دست یافته است. محدوده فعالیتی پارسیان استوک در زمینه های تجهیزات فروشگاهی استوک و نو و تولید نرم افزارهای فروشگاهی می باشد. پارسیان استوک، در زمینه های ذکر شده، برندهای مطرح و شناخته شده ای از جمله Bixolon . posiflex . zebra . Honeywell . Datalogic . SNBC . Axiom . Dell . hp . Wincor . Olivetti . Tyson . Godex . Argox . Datamax .  symbol . Mindeo . Epson . ithaca . Metrologicرا به بازار معرفی نموده است که در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت پارسیان استوک طی سال های فعالیت خود، تجارب زیادی در زمینه توزیع تجهیزات فروشگاهی، که در حال حاضر اکثر شرکت هایه حسابداری و کامپیوتری تهران و شهرستان ها را پوشش می دهند، کسب نموده است .

1395

تولید کننده نرم افزار های فروشگاهی

امروزه فروشگاه ها با حجم بالایی از تراکنش مواجهند که میبایست تمامی فرآیندهای مالی فروشگاها برای موفقیت به صورت دقیق و یکپارچه گردآوری شود . در گروه نرم افزاری پارسیان استوک چندین دسته محصولات نرم افزاری برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ طراحی و تولید شده .

1398

استوار بر قله ی موفقیت

پارسیان استوک از سال 1398 با تکیه برتجربه و تخصص افراد هوشمند  در زمینه تولید نرم افزار و واردات تجهیزات مرتبط با فروش ، تخصصی ترین فروشگاه در حوزه تجهیزات فروشگاهی می باشد . وجود هزاران مشتری راضی و همچنین افتخارات متعدد کسب شده در این حوزه مهر تاییدی به درستی مسیر طی شده و نویدی بر روشنی راه آینده است.

نماینده پارسیان استوک شوید

اگر به دنبال کسب درامد هستید ، نمایندگی پارسیان استوک میتواند پیشنهاد جذابی برای شما باشد .

سوالات متداول ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

آیا سوالی بی جواب مونده ؟!

همین الان زنگ بزن

شما سزاوار یک تجربۀ عالی هستید