اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری

اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری

با توجه به این که امروزه اینترنت نقش بسیار به سزایی را در کسب و کارها ایفا می‌کند، و می‌توان گفت که اکثر کارها و خریدها از طریق آن انجام می‌شود، داشتن فروشگاه اینترنتی یکی از ملزومات برای افزایش فروش و بهره‌وری نیز محسوب می‌گردد.

ووکامرس چیست؟

ووکامرس، یکی از برترین و رایج‌ترین فروشگاه سازهای اینترنتی است. لازم به ذکر است هم اکنون بیش از 33% فروشگاه‌های اینترنتی موجود در جهان، ووکامرس را به عنوان فروشگاه ساز خود انتخاب کرده‌اند.

زیرا ووکامرس پاسخ‌گوی انواع نیاز‌ها در سطوح مختلف است. از این رو ووکامرس برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه خواهد بود. اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری

از امکانات و قابلیت‌های ووکامرس می‌توان به رایگان بودن، امکان ارائه گزارشات پیشرفته، فروش انواع محصولات، امکان افزودن مالیات بر روی قیمت محصولات، امکان ایجاد کد تخفیف، تنوع بالای قالب‌ها، پشتیبانی از تمامی درگاه‌های پرداختی و امکان ارسال پیامک به مشتری برای اطلاع از وضعیت سفارش نیز اشاره نمود.اتصال وردپرس به حسابداری

چگونه فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنیم؟

همان طور که به آن واقف هستید در هر کسب و کاری، حسابداری حرف اول را می‌زند و به نوعی می‌توان آن را رکن اصلی هر کسب و کاری دانست.

حسابداری فروشگاه آنلاین یکی از دغدغه‌ها برای داشتن فروشگاه اینترنتی نیز است. بنابراین نرم افزاری که بتواند به مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی و حسابداری آن کمک کندبسیار سودمند خواهد بود. در حال حاضر این امر تنها با اتصال وردپرس به نرم‌افزار حسابداری امکان پذیر خواهد بود.

با استفاده از نرم افزار حسابداری متصل به ووکامرس، شما عزیزان قادر به مدیریت دقیق و آسان  فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود و توانایی به روزرسانی موجودی و قیمت کالاها را، در کمترین زمان و به صورت لحظه‌ای خواهید داشت.

امروزه کارآمدترین افزونه‌ها در زمینه فروش توسط ووکامرس، افزونه حسابداری برای ووکامرس نیز است.

با استفاده از این افزونه شما می‌توانید نرم افزار حسابداری خود را به فروشگاه اینترنتی‌تان متصل کرده و هم زمان با تغییر قیمت و یا موجودی کالا در نرم افزار حسابداری، به صورت خودکار این تغییر در فروشگاه اینترنتی شما نیز اعمال خواهد شد. 

این بدین معناست که دیگر نیاز به تغییر دستی قیمت‌ها و تعداد کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی نخواهد بود بنابراین علاوه بر جلوگیری از خطاهای سهوی در وقت شما عزیزان نیز به صورت چشم گیری صرفه جویی خواهد شد. اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری 2

نرم افزار وب یار

پارسیان استوک در جهت مدیریت هرچه دقیق‌تر فروشگاه اینترنتی و رونق بخشیدن به کسب و کار تمامی افرادی که از نرم افزار حسابداری پارسیان استفاده می‌کنند، در سدد طراحی نرم افزاری برای اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری پارسیان برآمد.

که با کمک گرفتن از متخصصان و کارشناسان مربوطه، توانست نرم افزار وبیار را طراحی و تولید نماید. اتصال وردپرس به نرم افزار سابداری

در حال حاضر اتصال وردپرس به نرم افزار حسابداری پارسیان از طریق نرم افزار وبیار نیز امکان پذیر خواهدبود.

با استفاده از وب یار شما می‌توانید حسابداری فروشگاه آنلاین خود را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت کاملا دقیق انجام داده و در وقت خود صرفه‌جویی نمایید و بهره‌وری خود را نیز بهبود بخشید. 

افزونه اتصال حسابداری پارسیان به فروشگاه اینترنتی

تومان 1,000,000
  • قیمت‌های دقیق و بروز شده با سیستم قیمت گذاری افزونه پارسیان
  • ارسال به موقع و منظم کالا با سیستم مدیریت سفارشات افزونه
  • جلوگیری از اختلال در موجودی کالا در انبار و وب سایت
  • کاهش هزینه نیروی انسانی با اتوماتیک شدن فرآیند‌ها
  • ثبت اتوماتیک کاربران سایت در نرم افزار حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *