معرفی نرم افزار حسابداری پارسیان

 

معرفی نرم افزار حسابداری پارسیان

در این مقاله به معرفی نرم افزار حسابداری پارسیان خواهیم پرداخت.

نرم افزارهای  حسابداری می توانند به صورت روزانه  برای مواردی همچون تهیه فاکتورها برای مشتریان، در حسابداری مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از نرم افزار حسابداری مزایای بسیاری خواهد داشت. در تمام جهان، تعداد زیادی از مردم از این نرم افزارها بهره میبرند. روز به روز، دامنه حسابداری رایانه ای گسترده تر می شود، زیرا قیمت ها کاهش یافته و به تدریج استفاده از نرم افزار حسابداری حتی برای افرادی که هیچ تخصص و مهارتی در این زمینه ندارند، آسانتر می شود  و همین امر موجب پیشرفت نیز می گردد.

برای حفظ یک کسب و کار نیاز دارید که به ظریف ترین جزئیات مربوط به هزینه ها دقت کنید. شاید بتوان بدون نرم افزار حسابداری به کار خود ادامه دهید، ولی این روش خسته کننده ، پیچیده ، وقت گیر و همراه با خطا خواهد بود.

مزایای استفاده از نرم افزارهای حسابداری

نرم افزار حسابداری  می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شودو یک تجارت مناسب و با ارزش را برای شما فراهم می کند. از دیگر مزایای میتوان به ورود داده به روشی ساده، پردازش سریع نرم افزار حسابداری، گزارش خودکار و کاهش احتمال خطاها نیز اشاره نمود.

پردازش سریع نرم افزار حسابداری

در هنگام فروش، ایجاد فاکتور می تواند در کل پروسه تاخیر ایجاد کند، ولی برنامه حسابداری می تواند کمک کننده باشد.

گزارش خودکار

برنامه حسابداری، بدهکاران و طلبکاران، بررسی سود و زیان، حساب مشتری، تعداد موجودی ها، پیش بینی ها و غیره، را گزارش می دهد.

کاربرد نرم افزار حسابداری
صرفه جویی در زمان

در نرم افزارهای حسابداری نکته اصلی و مهمترین مزیت این است که در زمان حسابداری به صورت دستی، صرفه جویی زیادی در وقت صورت می گیرد. اسناد تجاری در ابتدا و انتهای همه معاملات، با یک بسته حسابداری رایانه ای می توانند به طور همزمان انجام شوند. به عنوان مثال، می توانید فاکتورهای مشتری را ایجاد کرده، سپرده بانکی را بررسی کرده، چک را در برنامه بنویسید، تراکنش ها را عین حال ثبت کنید. می توانید به راحتی مسئولیت حسابداری را مدیریت کنید. 

معرفی نرم افزار حسابداری پارسیان -1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
صورت های مالی

در قوانین حسابداری دستی، سوابق کلی در پایان سال بررسی می شود و در انتهای سال، تسویه های بانکی مربوط به هر پرونده انجام شده و مدیریت می شود. در چارچوب حسابداری الکترونیکی، مفروضات مالی برای هر چارچوب زمانی می تواند سریع و راحت ایجاد شود. نرم افزار حسابداری این اجازه را می دهد تا یک مدیر مجموعه کاری به طور مداوم به بررسی عملکرد مالی سازمان بپردازد، بدین ترتیب مسائل سیستم خود را قبل از این که بیشتر نگران کننده شوند، برطرف کند.

معرفی نرم افزار حسابداری پارسیان -7

مدیریت جریان نقدی

مزیت بزرگی که در نرم افزارهای حسابداری وجود دارد به شما این امکان را می دهد تا مطالبات و پرداختی ها را در سیستم ضبط کنید. این به سیستم اجازه می دهد تا بتوان موقعیت جریان وجه نقد شما را در آینده پیش بینی کرد. به عنوان مثال، اگر تمام صورتحسابهای کسب و کار مشتری خود را به خوبی در برنامه وارد کرده باشید، می توانید گزارشی را چاپ کنید که به شما بگوید. آیا بین میزان آنچه که اکنون دارید و آنچه انتظار دارید، پول کافی خواهید داشت یا نه. صورتحساب های موعد گذشته را بیابید. تمام صورتحساب ها و فاکتورها را در سابقه نگه دارید. نرم افزار حسابداری می تواند هزینه های اضافه را کم کرد.

 

 

رفع مشکل در دسترس بودن رایانهمعرفی نرم افزار حسابداری پارسیان -6

کی دیگر از اشکالات این نرم افزارهای خودکار، اعتماد آنها به دسترس بودن رایانه های شخصی است. متاسفانه گاهی با خراب شدن این کامپیوترها، اطلاعات شما از بین می رود. ولی نرم افزار حسابداری می تواند این مشکل را برطرف کرده و آن ها را در خود ذخیره داشته باشند.

 

 

 

 

معرفی نرم افزار حسابدار ی پارسیان

جمعي از متخصصين نرم افزار و حسابداري با توجه به نيازهاي بازار و وضعف ساير نرم افزار هاي حسابداري موجود از سال 1383 اقدام به طراحي و توليد نرم افزار مديريت مالي پارسيان نمودند.به موازات توليد نرم افزار از نظرات بسياري از مشتريان ساير نرم افزارهاي مطرح حسابداري استفاده کرده تا نرم افزاری جامع وکاربردی با روش  استفاده آسان تولید نماید.

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه پارسیان(انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند.

 

 

بخش های مختلف نرم افزار حسابداری پارسیان:
 
 
سیستم حسابداری

 صدوراسناد به دو صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک

استفاده از دستگاه کارت خوان بانکی به هنگام انجام مراودات مالی

گزارش عملکرد موجودی بانک و صندوق در هر لحظه

گزارش دفاتر حسابداری و ترازهای مختلف

گزارشات فصلی فاکتور ها جهت ارائه به وزارت دارایی

گزارش سود وزيان بصورت لحظه ای و مابین تاریخ

گزارش بدهكاری و بستانكاری اشخاص

تراز آزمایشی به مرور حساب ها

سیستم انبار داریمعرفی نرم افزار حسابداری پارسیان -4

امکان تعریف انبار های متعدد

صدور فاکتورهای موجودی اول دوره ، اضافات ، کسورات ، امانات، حواله و رسید و تولید

امکان تهیه گزارشات متعدد ریالی و تعدادی

تهیه کاردکس کالاو کارت انبار

نمایش موجودی کالا در همه انبار ها به صورت یک جا

سیستم خرید و فروش

صدور فاکتورهای خرید ، فروش ، برگشتی و پیش فاکتور

گزارش فصلی دارایی ماده 169

نمودار های متعدد فروش

گزارش سازی مدیریتی کاملا پویا بر اساس نیاز مشتری

گزارش های متعدد سود کالا ها

سیستم حقوق و دستمزدمعرفی نرم افزار حسابداری پارسیان -4

تعریف پرسنل همراه با مشخصات کامل و عکس اشخاص

تعریف احکام کارگزینی

تعریف آیتم های حقوقی به دلخواه کاربران

تعریف فورمول های محاسبه حقوق و دستمزد

تهیه دیسکت بیمه و فایل مالیات و فایل های پرداختی ویژه بانکها

ارتباط با دستگاه های حضور و غیاب

تهییه فیش حقوقی و لیست های متنوع

سیستم پخش مویرگی

امکان تعریف درصد ویزیتوری برای هر کالا و هر ویزیتور

امکان تعریف جدول پلکانی ویزیتور برای هر کالا

امکان صدور حواله تجمیعی

تعریف ویزیتور ارشد برای ویزیتور ها

تعریف مسیر ها برای مشتری ها

تعریف کالای جایزه

گزارش فروش بر اساس منطقه و مسیر

گزارش های متنوع ویزیتور از جمله کاردکس بازاریاب، مانده بدهی مشتریان بازاریاب و …

نرم افزار حسابداری پارسیان دارای چند نگارش می باشد از جمله :

اولین نگارش : نگارش ساده یا simple

دومین نگارش : نگارش ویژه یا special

سومین نگارش :  نگارش پیشرفته یا advance

چهارمین نگارش : نگارش جامع یا enterprise

 

نرم افزارهای تخصصی حسابداری پارسیان

بسته های نرم افزار حسابدا ری برای تمامی مشاغل وکسب و کارهای مختلف مانند: نرم افزار حسابداری هایپرمارکت و سوپر مارکت، نرم افزارحسابداری فست فود و رستوران، نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک، نرم افزار حسابداری قنادی و …  تولید شده اند.این نرم افزار های تخصصی کاملا  متناسب با نیازهای حسابداری هر کسب و کار طراحی شده اند وآن ها را می توان برای شرایط خاص مربوط به خودشان تنظیم وو بیشترین بهره را برد.

از دیگر مزایای نرم افزار حسابداری پارسیان می توان به:  چاپ فاکتور سریع، قابلیت شبکه با تعداد بالا، نمایش سود زیان اشخاص و کل عملیات حسابداری به سادگی، قیمت کاملا مقرون به صرفه نسبت به کارایی و همرا با آموزش رایگان.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *