خرید بارکد خوان در سنندج

بارکد خوان چیست؟

برای خرید بارکد خوان در سنندج لازم است در ابتدا با آن آشنا شوید. یکی از پر‌مصرف‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاهی، بارکد خوان‌ها هستند که باعث بالا رفتن سرعت فروشنده می‌شود.

دستگاه بارکد خوان خطوط سیاه و سفید بارکد را توسط نور قرمز اسکن می‌کند و سپس به متن متناظر آن بارکد تبدیل می‌کند که شامل هزینه‌ها، تعداد کالاهای فروخته شده و محصولات موجود است.

بارکد خوان‌ها با توجه به کارایی، مشخصات فنی و ظاهری به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

👋 مشاوره رایگان …

خرید بارکد خوان در سنندج

بارکد خوان‌ها موارد استفاده متنوعی دارند. در واقع، این دستگاه‌ها عملاً در هر صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما برای برنامه‌های مختلف از اسکن در نقطه فروش تا مدیریت دارایی در محیط های اداری و نظارت برروی، برنامه های تعمیر و نگهداری تجهیزات در محیط های صنعتی نیز مورد استقاده قرار می‌گیرند. همچنین یکی از ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاهی هستند.

استفاده از بارکدخوان می‌تواند اشتباهات را کاهش دهد و سرعت کار را بالا ببرد. در نتیجه رضایت مشتریان جلب می‌شود و کسب و کار شما نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

برای اینکه بتوانید انتخاب درستی در خرید بارکد خوان داشته باشید، ابتدا باید نیاز خود را به صورت دقیق برسی نمایید. محیط شغلی، میزان استفاده از بارکد خوان، ابعاد دستگاه، مکانیزم لیزر و… از جمله عواملی هستند که نیاز به برسی دارند.

نکاتی که برای خرید بارکدخوان مناسب باید برسی شود : 
 بارکدخوان شما در محیط داخلی یا در محیط باز استفاده می شود؟

برخی از بارکد اسکنرها در نور طبیعی آفتاب و شرایط کم نور به همان اندازه که در روشنایی ایده آل کار می کنند، کارایی دارند. اگر شغل شما به اسکن در فضای باز با شرایط نوری کم نیاز دارد، حتماً مشخصات نور مدل‌های بارکدخوانی را که در نظر دارید با دقت ارزیابی کنید. 

هر چند وقت یکبار و به چه میزان از دستگاه استفاده می‌شود؟

 اگر برنامه شغلی شما برای مدت زمان طولانی به اسکن مداوم نیاز دارد، ملاحظاتی مانند دوام باتری و اتصال بی‌سیم در این موردحائز اهمیت می باشد. همچنین برخی از بارکدخوان ها قادر به ضبط 60 تصویر در ثانیه یا بیشتر هستند و قابلیت اسکن سریع و مداوم را بدون تأخیر ارائه می دهند. اگر برنامه شما نیاز به اسکن صدها یا هزاران بارکد در روز دارد ، به یک اسکنر بارکد دستی با این قابلیت ها نیاز دارید تا از کند شدن بی جهت گردش کار جلوگیری کنید. 

آیا شغل شما شامل قرار گرفتن در محیط‌های سخت است؟ 

اگر شرایط اسکن شما شامل شرایط محیطی مانند اسکن محصولات ذخیره شده در فریزرها یا خارج از منزل در زیر باران ، باد یا سایر عناصر باشد ، باید یک اسکنر بارکد دستی با دوام استثنایی انتخاب کنید.

به چه فاصله‌ای برای اسکن نیاز دارید؟

فاصله اسکن مسافتی را مشخص می کند که اسکنر بارکد قادر به رمزگشایی انواع مختلف بارکد باشد که اغلب براساس نوع نمادشناسی تغییر می کند. فاصله تا اسکن در بارکدخوان ها کالا متفاوت می باشد. بنابراین ،با توجه به نیاز خود فاصله تا اسکن مدل های مد نظر خود را ارزیابی کنید.  به عنوان مثال ، یک بارکدخوان ممکن است بتواند یک بارکد 1D را در فاصله 10 تا 12 اینچ رمزگشایی کند ، در حالی که ممکن است برای سمبولوژی های PDF417 یا Postal به مسافت نزدیکتر نیاز داشته باشد.

مزایای استفاده از بارکد خوان چیست؟

به طور خلاصه می‌توان گفت:

1-کاهش خطای انسانی

2-صرفه جویی در وقت

3-کمک به مدیریت دقیق محصولات و کالاها

4- بهبود روند فروش

از مزیت‌های اصلی استفاده از بارکد خوان محسوب می‌شود.

با توجه به این که برترین برندهای بارکد خوان قیمت بالایی دارند، می‌‌توانید استوک آنها را تهیه و استفاده نمایید. برای اطلاع از قیمت بارکد خوان و دیگر تجهیزات فروشگاهی کافیست که بر روی پارسیان استوک کلیک کنید.

پارسیان استوک برترین وارد کننده تجهیزات فروشگاهی از اروپا و امریکا است که تمامی کالا‌های خود را با یک ماه گارانتی تعویض و یک سال پشتیبانی نیز ارائه می‌کنند.

وقت آن است که ازکارشناسان فروش مانند هر خریداری که به دنبال بهترین محصول است مشاوره بگیرید تا بتوانید با توجه به بودجه خود خرید بارکد خوان در سنندج را به صورت اینترنتی انجام دهید.