پارسیان حساب

شفاف باشید، متفاوت باشید

هر آنچه برای رشد کسب و کار شما در دنیای دیجیتال لازم دارید در یک جا جمع شده است. ما از ابتدای مسیر یعنی طراحی استراتژی‌های مکانیزه سازی فراینده فروش و دیجیتالی نمودن آن تا رشد شما از طریق تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در کنارتان هستیم و ترکیبی از خدمات فروش تجهیزات فروشگاهی  را در کنار بازاریابی اینترنتی به شما ارائه می‌دهیم.

sgfsdg2.png-parsian
پخش ویدیو

تیم طراحی نرم افزار پارسیان حساب

مجموعه نرم افزاری پارسیان با 15 سال تجربه حرفه‌ایی در صنعت تولید نرم افزار‌های حسابداری در حال فعالیت بوده و طی این مدت موفق به تولید برترین نرم افزار‌های فروشگاهی، خدماتی، تولیدی، و صنعتی گردیده است. و با برند نرم افزار حسابدازی پارسیان محصولات خود را روانه بازار کرده است. تمام محصولات مجموعه پارسیان حساب شامل گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می‌باشد که هیچ گاه نیاز به شارژ سالیانه جهت ارائه خدمات نبوده و این امر در راستای رضایت شما کاربران گرامی می‌باشد.


ساده

200 هزار تومان


ویژه

350 هزار تومان


پیشرفته

500 هزار تومان


جامع

800 هزار تومان


پوشاک

700 هزار تومان


سوپرمارکت

700 هزار تومان


قنادی

700 هزار تومان


رستوران

200 هزار تومان

پارسیان حساب | پارسیان استوک | پارسبان حساب

تجهیزات فروشگاهی پارسیان حساب

در فروشگاه اینترنتی پارسیان استوک (پارسیان حساب) مجموعه‌ایی از برترین تجهیزات فروشگاهی روز دنیا فراهم گردیده، که شما کاربران عزیز بتوانید مناسب‌ترین محصول را نسبت به نیازتان انتخاب نمایید. و جهت اطمینان خاطر از کیفیت و کارایی تجهیزات فروشگاهی ارائه شده در مجموعه پارسیان حساب تمام محصولات به مدت یک ماه گارانتی تعویض و یک سال خدمات پس از فروش دارند.

تجهیزات فروشگاهی پارسیان حساب

صندوق فروشگاهی

1.4 میلیون تومان


لیبل پرینتر

1.1 میلیون تومان


بارکد خوان

700 هزار تومان


فیش پرینتر

550 هزار تومان


کیس و مانیتور

460 هزار تومان


ترازو

460 هزار تومان


کشوی پول

460 هزار تومان


فراخوان مشتری

460 هزار تومان

تیم شتاب دهنده کسب و کار

در طرح شتاب دهنده کسب و کار یک قابلیت بی‌نطیر برای اولین بار در دنیای نرم افزار‌های حسابداری ایرانی ایجاد شده است که شما میتونید با یک تیر 3 نشان را هدف قرار دهید.

در طرح شتاب کاربران عزیز صاحب یک وبسایت فروشگاهی  و نرم‌افزاز فروشگاهی اندروید می‌شوند که هر دو به نرم افزار حسابداری پارسیان متصل گردیده و هم باعث افزایش فروش و جذب مشتریان جدید از طریق وبسایت و اپلیکیشن اندروید می‌گردد و همچنین تمام فروش شما به صورت مستقیم به نرم‌افزار حسابداری پارسیان شما ارسال شده و  تمام مراحل به صورت مکانیزه انجام می‌شود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید و از دموی رایگان نرم افزار استفاده نمایید.

حسابداری پارسیان - پارسیان حساب