ترازوی فروشگاهی

ترازو فروشگاهی دیجیتال

از زمان های قدیم تا به حال یکی از ابزارهای فروش ، در فروشگاه های مختلف ترازوهای فروشگاهی بوده ، که  نقش اصلی ترازو فروشگاهی دیجیتال توزین یا همان وزن کردن است اما امروزه برای این که یک ترازو بتواند به انتخاب اول خریدار تبدیل شود ویژگی های مختلف دیگری نیز نیاز است.

تغیر از ترازوی قدیمی به دیجیتال

ترازوی دیجیتال

ترازوی فروشگاهی

ترازوی فروشگاهی دیجیتال برای توزین دقیق در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، موادی که در فروشگاه ها توزین می گردند با حجم کم و ظرفیت پایین بوده و از نظر گرمی نیز دارای ارزش مادی می باشند .

از این رو استفاده از ترازو با دقت بالا نیاز هر فروشگاهی می باشد ، امروزه علاوه بر دقیق بودن ترازو دیجیتال امکان صدور فاکتور و گزارش فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه و از سویی دیگر هماهنگ شدن ترازو دیجیتالی با صندوق های فروشگاهی از نیاز های اساسی فروشگاه ها به شمار می رود که با پیشرفت صنعت ترازو در ایران ترازو های دیجیتال بسیار پیشرفته ایی مطلبف نیار کاربران تولید و عرضه شده است .

ترازوی فروشگاهی از سالیان دراز دغدغه ی کاربرانی ست که ارتباط مستقیم با ترازو دارند و نیاز اساسی فروشگاه های مانند : مواد غذایی ، میوه و تره بار ، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها است ، با توجه به ترازو های قدیمی و پیشرفت روز افزون این صنعت در سالیان متمادی به اهمیت دستگاه پی می بریم ، امروزه در صنعت ترازو فروشگاهی دستگاه هایی در حال تولید هستند مجموعه ترازوی کارین که دارای کاربری فوق العاده و دقت توزین بالا می باشند که کاربر در زمان استفاده از ترازو با اطمینان خاطر و سرعت بالا موفق به جلب رضایت مشتری می گردد .

مشاوره رایگان پیش از خرید

جهت انتخاب ترازوی فروشگاهی  و اطلاع از قیمت ترازوی فروشگاهی نیاز به مشاوره پیش می آید زیرا امروزه ترازوی دیجیتال باید بر اساس نوع مصرف انتخاب گردد تا با کاهش زمان و بازدهی بالا کاربر را به  هدف مورد نظر نزدیک تر نماید .

امکانات ترازو فروشگاهی دیجیتال : 

 جدید ترین ترازو های دیجیتال در گروه ترازوی فروشگاهی با قابلیتهایی از قبیل تولید بارکد ، چاپ لیبل وتعبیه شدن لیبل پرینتر درون خود ترازو  ، خواندن بارکد توسط بارکد خوان موجب سرعت کار در فروشگاه شد اند .

  • اتصال به دستگاه کارتخوان

 

 

 

 

 

انواع ترازو فروشگاهی مطرح ایران

در گروه ترازو فروشگاهی ساده می توان به ترازوی پند ، ترازوی محک اشاره نمود اما در گروه ترازوی فروشگاهی پیشرفته به ترازوی کارین  ، ترازوی صدر و ترازوی دیجی اشاره نمود که جهت مکانیزه نمودن سیستم فروش دارای قابلیت های بسیار ویژه ایی می باشند و قیمت ترازوی دیجیتال فروشگاهی بسیار متفاوت میباشد .

انواع ترازوی فروشگاهی

ترازو فروشگاهی کارین وای فای

۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
درگاه های ارتباطیUSB , Ethernet , RS232
فول پورت-اتصال به کشو پولبله
عرض چاپ
۸۰ میلی‌متر میلی متر
سرعت چاپ۳۰۰ میلی‌متر در ثانیه

ترازو کارین پرینتر دار

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
درگاه های ارتباطیUSB
محدوده خواندن کد
تا ۲۵ سانتی متر
سرعت اسکن
۷۲اسکن در ثانیه
تکنولوژیلیزری

ترازو فروشگاهی کارین ساده pc 100

۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
دقت5 گرم
نوع نمایشگر
LCD
مشتری همزمان
3 نفر
نوع سینیلبه دار و تخت
  میتوانید توضیحات کامل این ترازو  فروشگاهی دیجیتال را در قسمت توضیحات مطالعه بفرمایید.