طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش

طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش، همانطور که میدانید، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما است. به حدی که دنیای آنلاین به منبعی برای تعامل مصرف کنندگان با شرکت‌ها است.

پس جای تعجب نیست که کاری که با وب سایت خود انجام می‌دهید می‌تواند تأثیر زیادی بر فروش و درآمد آنلاین شما داشته باشد.

اما دقیقاً طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش چقدر است؟

اینترنت یک کانون تحقیقات برای مصرف کنندگان است. در واقع، آنقدر یکپارچه است که مصرف کننده مدرن می ‌واند قبل از خرید (بسته به نوع محصول) چیزی بین 20 تا 500 نقطه تماس مختلف ایجاد کند.

در چند سال اخیر میزان خرید‌های اینترنتی افزایش چشم‌گیری داشته است. ضریب نفوذ تجارت الکترونیک در سال 2020 به 21.3 درصد رسید که نسبت به سال 2018 حدود 14.3 درصد بیشتر است.

بنابراین، وقتی به این سوال فکر می‌کنیم: «طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش چقدر است؟»، ارقام بالا نشان می‌دهند که وب‌سایت‌ها در آینده برای کسب‌وکارها اهمیت بیشتری خواهند داشت.

وب سایت‌ها فرصت‌های فروش جدیدی را به ارمغان می‌آورند. داشتن یک وب سایت به دلیل خواسته‌های مصرف کننده مدرن تبدیل به یک امر ضروری شده است. بدون آن، ایجاد اعتمادی که برای موفقیت در کسب و کار نیاز دارید، بسیار سخت است.

اما، این بدان معنا نیست که وب سایت شما صرفاً برای نمایش وجود دارد. در واقع می‌تواند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. حتی فراتر از تکنیک‌های فروش آزمایش شده، بازاریابی برون مرزی و ... .

طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش

در واقع وب سایت یکی از موثرترین روش‌ها برای افزایش فروش است.

برای درک دلیل این موضوع، در نظر بگیرید که می‌توانید: به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید.

یک تجارت همیشه با تعداد مشتریان بالقوه‌ای که به آنها دسترسی دارد محدود می‌شود. اگر فقط در یک مکان فیزیکی فعالیت می‌کنید، مجموعه مشتریان محدود می‌شود. همچنین فروش و پشتیبانی فقط به ساعات کاری محدود می‌شود.

اما یک وب سایت می‌تواند شما را به هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد، در سراسر کشور و فراتر از آن متصل کندو از طرفی می‌توانید دسترسی شبانه روزی را برای مشتریان خود فراهم کنید.

پرسش‌های متداول و پایگاه‌های دانش نیز می‌توانند به مشتریان کمک کنند تا به تعدادی از سؤالات مختلف پاسخ دهند، بدون اینکه نیازی به تماس با پشتیبانی، باشد. یک وب سایت همیشه آماده ارائه خدمات به مشتریان شما در صورت نیاز است.

یک مرکز اطلاعات ایجاد کنید.

مشتریان بالقوه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما به کجا می‌توانند مراجعه کنند؟ یک وب سایت نقطه تماس ایده آل است.

به عنوان مثال، بازاریابی دیجیتال اغلب مشتریان را از طریق وب سایت یک شرکت می‌فرستد تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد یک برند، محصول یا پیشنهاد خاص پیدا کنند.

 حتی با بازاریابی سنتی‌تر برون‌گرا مانند: تلویزیون، رادیو، مجلات و مواردی از این قبیل اگر بتوانند مصرف‌کنندگان را جذب کنند، آن‌ها به‌طور آنلاین جستجو می‌کنند.

اگر وب‌سایتی ندارید، آنها جایی برای رفتن نخواهند داشت و فرصت مهمی را برای تعامل بیشتر با آنها از دست می‌دهید.

داشتن یک وب سایت نه تنها به افزایش فروش آنلاین شما کمک می‌کند، بلکه فروش آفلاین بیشتری را نیز ایجاد می‌کند. در واقع، تحقیق آنلاین و خرید آفلاین (و بالعکس) بیش از 80 درصد از فروش بیشتر محصولات را به خود اختصاص می‌دهد.

بنابراین افزودن یک وب‌سایت به کسب و کارتان، مرحله‌ای حیاتی در سفر مشتری ایجاد می‌کند که به سادگی در رویکردهای سنتی‌تر در دسترس نیست.

 هر محتوایی که تولید می‌کنید زمانی در ایجاد تعامل موثر می‌شود که ارزش واقعی را به مصرف کننده ارائه دهد. این به ایجاد وفاداری و در نهایت افزایش فروش کمک می‌کند.

طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروشطراحی وب را فراموش نکنید

وب سایتی که بازدیدکنندگان را با طراحی عالی جذب می‌کند دارایی عظیمی است. نه تنها به این دلیل که بازدیدکنندگان از سایت شما به عنوان یک فشارسنج برای تعیین قابل اعتماد بودن شما استفاده می‌کنند، در واقع، 75 درصد از نظرات در مورد اعتبار وب سایت از طراحی وب سرچشمه می‌گیرد.

بنابراین، اگر وب سایت شما قدیمی یا نامرتب باشد، بازدیدکنندگان به شما اعتماد نخواهند کرد و به سادگی پرش می‌کنند. و در عوض در سایت رقیب قرار می‌گیرند.

از طرف دیگر، طراحی وب سایت عالی، بازدیدکنندگان را درگیر خود نگه می‌دارد. حداقل در این مورد، ظاهر واقعاً مهم است 38 درصد از مردم در صورت غیرجذاب بودن یک وب‌سایت دیگر با آن ارتباط برقرار نمی‌کنند. و نه تنها تصاویر بصری خوب بازدیدکنندگان را جذب می‌کند، بلکه یک وب‌سایت با دقت طراحی شده، کاربردی است و استفاده از آن آسان‌تر است.

بنابراین، نوسازی وب سایت خود برای تمیز و مدرن به نظر رسیدن این قدرت را دارد که واقعاً اعتبار شما را بهبود بخشد، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند و فروش آنلاین را افزایش دهد.

بنابراین، طراحی سایت فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش چقدر است؟

همانطور که دیدیم، وب سایت‌ها برای یک تجارت مدرن بسیار ضروری هستند و حتی می‌توانند فروش و درآمد را افزایش دهند.

و اما بعد از طراحی سایت داشتن نرم‌افزاری با قابلیت انبارداری اتوماتیک و تغیر قیمت و موجودی کالا بصورت لحظه ایی بسیار ضروری می‌باشد.

نحوه عملکرد این نرم افزار به این گونه است که افزونه ووکامرس پارسیان امکان اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزارحسابداری از طریق وب سرویس ایجاد میکند.

از مزایای استفاده از نرم افزار اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزارحسابداری می‌توان به مدیریت دقیق و آسان فروشگاه اینترنتی، صرفه جویی در وقت و افزایش بهره‌وری اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید وبیار پارسیان کافیست بر روی تصویر پایین کلیک کنید.

 

افزونه اتصال حسابداری پارسیان به فروشگاه اینترنتی

تومان 1,000,000
  • قیمت‌های دقیق و بروز شده با سیستم قیمت گذاری افزونه پارسیان
  • ارسال به موقع و منظم کالا با سیستم مدیریت سفارشات افزونه
  • جلوگیری از اختلال در موجودی کالا در انبار و وب سایت
  • کاهش هزینه نیروی انسانی با اتوماتیک شدن فرآیند‌ها
  • ثبت اتوماتیک کاربران سایت در نرم افزار حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *