خرید فیش پرینتر در ارومیه

فیش پرینتر چیست؟

برای خرید فیش پرینتر در ارومیه لازم است در ابتدا با آن آشنا شوید. یکی از زیر مجموعه‌های تجهیزات فروشگاهی است که تهیه آن برای انواع کسب و کارهای تجاری نیز لازم و ضروری خواهد بود.

رسید‌هایی که همه روزه به دستمان می‌رسد از جمله لیست سفارشات رستوران، رسیدهای بانکی از عابر بانک و دستگاه POS، رسید‌های فروشگاهی و… همگی توسط فیش پرینتر‌ها به چاپ می‌رسند.

فیش پرینتر‌ها دارای دو نوع کلی حرارتی(ترمال) و سوزنی (کاربنی، ریبونی، جوهرافشان) نیز هستند. لازم به ذکر است برخی از محصولات توانایی چاپ فیش، به هر دو صورت را نیز دارند.

👋 مشاوره رایگان …

خرید فیش پرینتر در ارومیه

معیارهای انتخاب یک فیش پرینتر مناسب:
  • قیمت: یکی از فاکتورهای مهمی که باید قبل از انتخاب آن را در نظر بگیرید قیمت است.
  • کیفیت: دومین فاکتوری که باید هنگام خرید به آن توجه کنید کیفیت چاپ است.
  • پورت اتصال: این دستگاه‌ها می‌توانند از طریق کابل به رایانه متصل شوند.
  • سرعت چاپ: همه چاپگرهای صدور فاکتور سرعت‌های متفاوتی دارند.
  • اپلیکیشن: بعضی از فیش پرینترهای حرارتی با نرم افزارهای خاصی کار می‌کنند.
  • رزولوشن چاپ: یکی دیگر از مواردی که بر روی کیفیت چاپ تاثیر گذار است.

تمامی موارد بالا در تعیین قیمت فیش پرینتر تاثیر گذار و تعیین کننده هستند.

موارد استفاده این نوع از پرینترها بیشتر در فروشگاه‌ها، هایپرها، رستوران‌ها، مراکز نوبت دهی، همچنین بانک‌ها، پیک‌ها، دفاتر خدماتی و پست و … است. محیط شغلی، میزان استفاده از فیش زن، ابعاد دستگاه و … از جمله عواملی هستند که، هنگام خرید نیاز به برسی دارند.

با توجه به این که برترین برندهای فیش پرینتر قیمت بالایی دارند، می‌توانید استوک آن‌ها را تهیه و استفاده نمایید. پارسیان استوک برترین وارد کننده تجهیزات فروشگاهی از اروپا و امریکا است که تمامی کالا‌های خود را با یک ماه گارانتی تعویض و یک سال پشتیبانی نیز ارائه می‌کنند.

مزایای استفاده از فیش پرینتر

عمر طولانی و طراحی محکم برای استفاده‌های سنگین فیش زن‌ها باعث می‌شود مشتریان تمایل بیشتری به خرید و استفاده آن‌ها به جای پرینتر‌ها نیز داشته باشند. همچنین کم حجم و سبکی فیش پرینتر‌ها باعث می‌شود برای افرادی که در محیط کاری خود با کمبود فضا مواجه هستند کاملا مناسب و کاربردی باشد.

سرعت بالا در چاپ، یکپارچه سازی و نصب و راه اندازی آسان و بی صدا بودن از دیگر مزایای فاکتور زن‌های سیار نیز است.

مکانیزم کارکرد فیش پرینترها چگونه است؟

مکانیزم کارکرد فیش پرینتر‌های حرارتی: این دستگاه‌ها به صورتی است که از طریق تماس مستقیم بین هد حرارتی و کاغذ حرارتی عمل کرده و از طریق حرارت چاپ می‌کند. در نتیجه در این نوع چاپ نیازی به جوهر نخواهد بود و در واقع هد دستگاه توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذچاپ می‌کند.

البته باید توجه داشت که کاغذ آن از نوع خاص است، در واقع در این مکانیزم نیاز به کاغذی داریم که در مقابل حرارت حساس بوده و واکنش نشان دهد.لازم به ذکر است موارد چاپ شده‌ به روش حرارتی، نسبت به ریبونی از دوام کمتری برخوردار هستند. 

مکانیزم کارکرد فیش پرینتر‌های ریبونی: فیش پرینتر سوزنی با کمک گرفتن از ضربه های سوزن‌های هد پرینتر بر روی ریبون مصرفی فیش پرینتر، تصویر فایل مورد نظر را بر روی کاغذ معمولی به چاپ می‌رساند.

موارد چاپ شده با استفاده از این روش از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند، اما اما با توجه به مکانیزم عملکرد این نوع فیش پرینتر نیاز به تهیه ریبون دارید و میتوان گفت دارای هزینه جانبی بالاتری نسبت به فیش زن حرارتی است.

برای اطلاع از قیمت صندوق فروشگاهی و دیگر تجهیزات فروشگاهی کافیست که بر روی پارسیان استوک کلیک کنید.

وقت آن است که از کارشناسان فروش مانند هر خریداری که به دنبال بهترین محصول است مشاوره بگیرید تا بتوانید با توجه به بودجه خود خرید فیش پرینتر در ارومیه را به صورت اینترنتی انجام دهید.