انواع کاربرد لیبل پرینتر

 

موارد استفاده از لیبل پرینتر

بسیاری از مشاغل پرینترهای برچسب حرارتی را برای یک کار خاص مانند حمل و نقل یا برچسب زدن محصولات خریداری می کنند. با این حال ، چاپگر حرارتی شما می تواند در طیف وسیعی از برنامه ها استفاده شود! در واقع ، شما می توانید چاپگر لیبل خود را به روش های مختلفی که می تواند به شما در کاهش هزینه ها و بهبود فرایندهای تجاری شما کمک کند ، استفاده کنید. 

 
برچسب ها و تغییر رسانه ها

برچسب ابزار پیگیری ساده و مقرون به صرفه است که به شما کمک می کند چیزی را شناسایی کنید. با استفاده از برچسب ، می توانید از محصولات، دارایی ها ، کارمندان و بیماران شناسایی کنید. اما با یک تغییر ساده رسانه و چند تنظیم ، می توانید از چاپگر لیبل خود برای مجموعه ای دیگر از برنامه های چاپی استفاده کنید. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم. انواع کاربرد لیبل پرینتر

اما اول ، یک نکته مهم که باید بخاطر بسپارید: وقتی رسانه را عوض می کنید ، فراموش نکنید که از نرم افزار طراحی خود برای ایجاد الگویی متناسب با اندازه و سبک رسانه جدید خود (مثلاً تصاویر ، بارکد و متن مورد نیاز) استفاده کنید. برای سازماندهی متناسب با نیازهای خاص شما.

 
کاربرد برچسب زدن محصول:
انواع کاربرد لیبل پرینتر

برچسب زدن به محصولات یکی از رایج ترین موارد استفاده برای لیبل پرینتر است. برچسب زدن محصول می تواند از برچسب گذاری  UPC (بارکد) گرفته تا شناسه محصول و حتی برچسب مواد تشکیل دهنده باشد. اگرچه از بارکد معمولاً برای برچسب زدن محصول استفاده می شود ، اما انواع مختلف دیگری از برچسب ها را می توان با چاپگر حرارتی تولید کرد. به عنوان مثال ، لیست مواد تشکیل دهنده ، تاریخ انقضا و هشدارها یا دستورالعمل های خاص می تواند برای محصولات شما با همان چاپگر حرارتی که برای ساخت برچسب بارکد استفاده می کنید ، برای محصولات شما چاپ شود. مهم نیست که چه کاربردی دارد ، چاپگر حرارتی شما به راحتی می تواند برچسب هایی برای محصولات منفرد و همچنین جعبه های محصول یا کارتن ها ایجاد کند.

برچسب های محصول باید تا زمان فروش یا احتمالاً کل عمر محصول باقی بمانند. از آنجا که اکثر محصولات با استفاده خشن مواجه نخواهند شد ، برچسب کاغذ استاندارد مقرون به صرفه ترین انتخاب خواهد بود. برای اطمینان از دوام برچسب ، بهتر است از کاغذ انتقال حرارتی استفاده کنید زیرا این نوع از چاپ، برچسب بادوامی را ارائه می دهد که با گذشت زمان محو نخواهد شد.

لیبل پرینتر استفاده-5انواع کاربرد لیبل پرینتر -1

برچسب زدن محصول> برچسب های کاغذ انتقال حرارتی> روبان مومی انواع کاربرد لیبل پرینتر

 
کاربرد: برچسب گذاری دارایی

ردیابی دارایی فرایندی است که تقریباً هر مشاغل نیاز به استفاده از آن دارند ، اما اغلب برای شروع کار مشکل دارند. اعم از رایانه های شخصی و چاپگرهای موجود در دفتر یا ابزار و ماشین آلات در یک کارخانه تولید ، دارایی ها بخشی حیاتی در هر شغل هستند. مدیریت دارایی به شما امکان می دهد به طور روزمره از ابزارهای مورد نیاز خود استفاده ، نگهداری و جایگزین کنید.

اولین مرحله در ردیابی دارایی ، اطمینان از برچسب گذاری جداگانه هر مورد است. با داشتن شناسه در هر دارایی ، می توانید به راحتی هر مورد را به صورت منحصر به فرد ردیابی کنید. همچنین برای فراخوانی سریع همه مواردی که باید در آن مکان باشند ، مکان هایی را که دارایی ها در آن قرار دارند نیزبرچسب گذاری کنید. 

چاپگرهای برچسب حرارتی یک راه حل مناسب برای برچسب گذاری دارایی هستند زیرا آنها می توانند روی مواد مختلف فراتر از کاغذهای استاندارد چاپ کنند. از آنجا که دارایی ها مواردی هستند که به طور منظم مورد استفاده قرار می گیرند ، اغلب تمیز می شوند و حتی ممکن است در محیط های ناهموار یا فضای باز مورد استفاده قرار گیرند ، برچسب های پلاستیکی بهترین انتخاب هستند چرا که در برابر عوامل محیطی کاملا مقاوم است. انواع کاربرد لیبل پرینتر

برچسب دارایی

برچسب زدن دارایی (در محیط بسته و داخلی)> برچسب های پلی پروپیلن> روبان موم / رزین

برچسب گذاری دارایی (ناهموار / فضای باز)> برچسب های پلی استر> روبان رزین

 
کاربرد: برچسب گذاری حمل و نقل

بیش از هر نوع چاپگر دیگری برچسب های حمل و نقل UPS و FedEx با چاپگرهای حرارتی ساخته می شوند. از بسیاری جهات ، چاپگرهای حرارتی بسیار محبوب شده اند زیرا استفاده از آنها آسان است و برای چاپ برچسب های حمل و نقل مقرون به صرفه هستند.

با این حال ، بسیاری از مشاغل متوجه نیستند که چاپگر برچسبی که دارند نیز می تواند هر لیبلی را که بخشی از روند ارسال آنها است چاپ کند. محتویات بسته ، برچسب برگشت و حتی آدرس، همه اینها مواردی است که می توانید با چاپگر حمل و نقل خود چاپ کنید.

برچسب های حمل و نقل باید تا دو هفتهکه میانگین زمان بودن در مسیر تحویل است ماندگاری داشته باشند. با توجه به این طول عمر محدود ، برچسب های کاغذ حرارتی مستقیم بهترین گزینه مناسب هستند. آنها لیبل هایی با کیفیت بالا و اسکن آسان دارند اما با کمترین هزینه چرا که نیازی به تهیه ریبون نخواهد بود.

انواع کاربرد لیبل پرینتر

موارد استفاده لیبل پرینتر-2

برچسب حمل و نقل> برچسب های کاغذ حرارتی مستقیم> بدون ریبون

 

 

 
استفاده از لیبل پرینتر3
کاربرد: برچسب شناسه بازدید کننده

امنیت امروزه نگرانی همه سازمانها است. وقتی روزانه بازدیدکننده از تسهیلات خود دارید ، باید بتوانید آنها را شناسایی و ردیابی کنید. ارائه یک شناسه ساده برای هر بازدید کننده برای اطمینان از ایمنی همه افراد ضروری است. برای اهداف موقتی مانند استفاده برای بازدید کنندگان ، برچسب کارآمدترین گزینه است.

با توجه به هزینه کم برای هر برچسب ، چاپگر حرارتی یک راه حل سریع و ساده برای ساخت شناسه های یکبار مصرف است. در مقایسه با برچسب های دست نویس اصلی ، جعل یک برچسب چاپی بسیار دشوارتر است و برای امنیت بیشتر می تواند تاریخ / زمان انقضا را روی خود داشته باشد. کارت های شناسایی پلاستیکی می توانند امنیت مشابهی را ارائه دهند اما هزینه بسیار بالاتری دارند و در صورت استفاده مجدد ،مناسب و مقرون به صرفه می باشد. انواع کاربرد لیبل پرینتر

چاپگرهای حرارتی روشی مقرون به صرفه و با کیفیت را برای چاپ تصاویر واضح از هر بازدید کننده روی برچسب به شما ارائه می دهند. شما باید با استفاده از برچسب های حرارتی مستقیم در چاپگر ، اطمینان حاصل کنید که همه افراد در ساختمان شما همان کسانی هستند که می گویند هستند و اجازه حضور در آنجا را دارند.

شناسه بازدید کننده> برچسب های کاغذ حرارتی مستقیم> بدون روبان

 

 

 

کاربرد: چاپ مچ بندانواع کاربرد لیبل پرینتر -3

همه ما هنگام شرکت در یک کنسرت ، رفتن به پارک آب یا بازدید از بیمارستان با مچ بندهایی روبرو شده ایم. آنها ابزاری بادوام و یکبار مصرف هستند تا به راحتی شخص را شناسایی کنند. در حالی که آنها اغلب فقط کد رنگی هستند ، اما استفاده از بارکد و متن چاپی سفارشی امنیت و قابلیت ردیابی بیشتری را فراهم می کند.

به جای خرید مچ بندهای از پیش ساخته شده (که هیچ سفارشی سازی بیش از یک رنگ را ارائه نمی دهند) یا سرمایه گذاری در یک چاپگر مچ بند اختصاصی ، می توان از چاپگر برچسب حرارتی شما استفاده کرد. مچ بندهایی منحصر به فرد و سفارشی درست به همان راحتی که برچسب می زنید. ساخت مچ بند برای یک رویداد شرکت یا هنگام چک کردن بیمار کار ساده تری نیست. انواع کاربرد لیبل پرینتر

گرچه از مچ بندها برای مدت کوتاهی استفاده می شود ، اما باید به اندازه کافی ناهموار باشد تا بتواند ساییدگی فرد را تحمل کند. در پلی پروپیلن حرارتی مستقیم (مصارف داخلی) و یا مواد پلی استر انتقال حرارتی (استفاده در فضای باز) موجود است ، همان نوع رول های بارگیری آسان مانند برچسب ها دارند. به سادگی رسانه خود را تغییر دهید ، تنظیمات طراحی خود را تنظیم کنید ، و می توانید شروع به ساخت شناسه های کامل مچ بند کنید.

مچ بند (داخلی)> مچ بند پلی پروپیلن> بدون روبان

مچ بند (کارهای سخت / بیرونی)> مچ بند پلی استر> روبان رزین

 
 
بیشترین بهره را از چاپگر خود بگیرید.

مشاغل به طور مداوم تحت فشار هستند تا ضمن حفظ حداقل هزینه ها ، بهره وری را حفظ کنند..

چاپگرهای حرارتی نمونه کاملی از فناوری هستند که می توانید برای انواع برنامه ها از آن استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که رسانه ای را که درون آن قرار می دهید تغییر دهید و آماده هستید تا سرمایه گذاری خود را برای انواع نیازهای چاپی خود انجام دهید. انواع کاربرد لیبل پرینتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *