فروشگاه خود را هوشمندانه مدیریت کنید

یکی از چالش های اساسی فروشگاه ها ،نحوه فروش و ارائه خدمات به مشتریان از طریق کانال های فروش است .انجام اغلب عملیات فروش مانند برسی اسناد موجود در رابطه با قیمت ها بررسی موجودی کالا، صدور فاکتور وهر نوع خدمت دهی به مشتریان باید با دقت و سرعت بالایی انجام شود. در پاسخگویی به چالش های اساسی فروش، شرکت پارسیان سیستم فروش فروشگاهی را ارائه کرده است .این سیستم راهکاری مناسب برای فروشگاه ها می باشد. این سیستم در عین کمک به مدیریت مکانیزه فروش ،موجب سرعت و دقت و صحت عملیات فروشگاه می شود .سرعت و دقت بالای این سیستم به همراه امکان سازگاری با سخت افزار های مرسوم در حوزه فروش همچون ترازوهای دیجیتال ، صفحات لمسی،نمایشگر مشتری ،بارکدخوان و در کنار آن راحتی کار بری این سیستم،سیستم فروشگاهی پارسیان را در رده اول نرم افزارهای فروشگاهی قرار داده است

امکانات نرم افزار فروشگاهی پیشرفته پارسیان

نگرشی نو در مدیریت کسب و کار با محصولات پارسیان

صدور همزمان چندین فاکتور فروش

با این امکان از ایجاد صف و شلوغی صندوق جلوگیری کنید در زمان شلوغی و کلافه شدن صندق دار درصد خطای انسانی بالا میرود

ثبت فاکتور برگشت از فروش و فروش در یک فرم

گاهی اوقات نیاز به صدور فاکتور برگشت از فروش می باشد .در همان فرم فروش ، فاکتور برگشت از فروش خود را ثبت کنید تا وقفه ای در عملیات فروش فروشگاه نیوفتد.

ارسال وزن به صورت خودکار به نرم افزار

با استفاده از وزن سیستم وزن انلاین ، ساده ترین و ارزان ترین روش فروش کالاهای وزنی بصورت مکانیزه را برای فروشگاه خود راه اندازی کنید تا سرعت فروشتان افزایش پیدا کند .

فروش کالا های بدون بارکد با یک کلیک

با یک تک کلیک کالاهای بدون بارکد خود را به فاکتور اضافه کنید تا با سرعت بالا فاکتور فروش را ثبت کنید

ارسال قیمت به دستگاه کارتخوان

با اتصال نرم افزار به دستگاه پوز بانکی از خطای انسانی در زمان ثبت مبلغ جلوگیری کنید

گزارشات مدیریتی کاملا حرفه ایی

با استفاده از داشبورد گزارشات ، عملکرد کاربران و فروشگاه خود را بصورت لحظه ای گزارش گیری کنید .
به همراه آموزش رایگان

دانلود رایگان نرم افزار فروشگاهی پیشرفته پارسیان

در صورت تمایل میتوانید نرم افزار را دانلود نمایید و با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان نرم افزار را برای شما نصب و راه اندازی نماییند

جهت دانلود نرم افزار فروشگاهی پیشرفته پارسیان لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید و دکمه دانلود را بزندید ،دانلود به صورت خودکار شروع خواهد شد .